Madrides "Real" un Minhenes "Bayern" UEFA Čempionu līgā piedzīvo sensacionālus zaudējumus
Kilians Mbapē piedzīvoja negaidītu zaudējumu Lillē.

Anglijas premjerlīgas klubs Birmingemas "Aston Villa" futbolisti otrdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas grupas turnīra otrās kārtas spēlē pārspēja Minhenes "Bayern", bet Francijas klubs "Lille" mājās pieveica Madrides "Real".

Madrides "Real" un Minhenes "Bayern" UEFA Čempionu...

Čempionu līgas pamatturnīra turnīra debitante "Aston Villa" svinēja uzvaru ar 1:0 (0:0). Vienīgos vārtus 79. minūtē guva Džons Durans. 22. minūtē bumba vēlreiz pabija viesu vārtos, taču Pau Torresa gūtie vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Arī "Lille" savā laukumā pieveica "Real" ar 1:0 (1:0). Vienīgos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Džonatans Deivids, raidot bumbu vārtu labajā stūrī - 1:0. Soda sitiens tika piešķirts par viesu pussarga Eduardu Kamavingas spēli ar roku savā soda laukumā.

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu līgas turnīrā, aizvadot pa astoņām spēlēm. Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas duelī divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt", sacensības turpinot UEFA Eiropas līgā. Sacensību fināls notiks 2025. gada 31. maijā Minhenē. Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".